Konkurss "Gada būvinženieris Latvijā" - 9. reizi!

Piesakiet labākos būvinženierus, projektētājus, darbu vadītājus, jaunos , zinošos un ambiciozos profesionāļus konkursā "Gada Būvinženieris Latvijā 2016".

 

Konkursā "Latvijas Būvniecības Gada balva 2015" GRAND PRIX iegūst Rīgas Pils un Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs

Šā gada 10.martā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” svinīgas ceremonijas laikā, klātesot Prezidenta kancelejas vadītājam Guntim Puķītim, ministriem, vēstniekiem, pašvaldību pārstāvjiem un būvnozares speciālistiem tika paziņoti konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2015” laureāti - labākās 2015.gada būves Latvijā 10 nominācijās.

 

Konkurss "Gada būvinženieris Latvijā" - astoto reizi!

Piesakiet labākos būvinženierus, projektētājus, darbu vadītājus, jaunos , zinošos un ambiciozos profesionāļus konkursā "Gada Būvinženieris Latvijā 2015".

 

Noskaidrotas labākās būves un būvnozares profesionāļi Latvijā

Vērienīgā un svinīgā ceremonijā ar būvniecības nozares, valsts institūciju, pašvaldību un vēstniecību pārstāvju dalību 19.martā Mazajā Ģildē tika noskaidroti divu konkursu – „Latvijas Būvniecības Gada balva 2014” un „Gada būvinženieris Latvijā 2014” – laureāti. Skatīt vairāk »

 

Konkurss "Gada būvinženieris Latvijā" - septīto reizi!

Piesakiet labākos būvinženierus, projektētājus, darbu vadītājus, jaunos , zinošos un ambiciozos profesionāļus konkursā "Gada Būvinženieris Latvijā 2014". Jau sešu gadu garumā tie, kas piedalījušies konkursā vai arī saņēmuši laurus, pamatoti ar to lepojas un veido veiksmīgu karjeru, no projektu vadītājiem kļūstot par tehniskajiem direktoriem, no būvinženieriem par valdes priekšsēdētājiem, u.c. Labas pieredzes stāstu ir daudz un mēs vēlamies, lai to būtu vēl vairāk - gan labu un profesionālu speciālistu, gan viņu būvētās drošās ēkas un būves.

 

"Gada būvinženieris Latvijā 2013" laureāti

Konkursa „Gada būvinženieris Latvijā 2013” laureāti tika apbalvoti 2014. gada 28. martā Spīķeru koncertzālē. Konkursu organizē profesionālie būvniecības, arhitektūras un dizaina mediju alianses izdevumi „Latvijas Būvniecība” un „Latvijas Architektūra”, lai veicinātu būvnozares un kompetentu profesionāļu prestižu sabiedriskajā telpā. Skatīt vairāk »

 

Konkurss "Gada būvinženieris Latvijā" – sesto reizi!

2013. gada nogalē konkurss „Gada būvinženieris Latvijā ” tiek izsludināts sesto reizi, turpinot pirms gada aizsākto tradīciju un konkursa svinīgo gala ceremoniju organizējot kopā ar Latvijas Būvnieku asociāciju un „Gada labākā būve Latvijā 2013” laureātu sumināšanu. Svinīgais pasākums notiks 2014. gada 28. martā koncertzālē „Spīķeri” ar devīzi „Latvijas būvniecības nozares nozīmīgākie sasniegumi 2013”. Skatīt vairāk »

 

Konkursa "Gada būvinženieris Latvijā 2012" laureāti

Konkursa „Gada Būvinženieris Latvijā 2012” laureāti tika apbalvoti 2013. gada 22. martā izstāžu zālē „Rīgas Mākslas telpa”. Pasākumu vadīja konkursa projektu vadītāja Gunita Jansone un izdevuma „Latvijas Būvniecība” redkolēģijas dalībnieks Ervīns Butkēvičs. Līdztekus notika arī Latvijas Būvnieku asociācijas skates „Gada labākā būve Latvijā 2012” laureātu apbalvošanu. Atbilstoši mērogam un pasākuma nozīmei būvnozares prestiža spodrināšanā tika izvēlēta kopēja ceremonijas devīze „Latvijas būvniecības nozares nozīmīgākie sasniegumi 2012”. Balvas pasniedza ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Nacionālā delegāta Eiropas inženieru savienībā Vija Gēme, RTU Būvniecības fakultātes dekāns, profesors Juris Smirnovs, arhitekts, kultūras ministres padomnieks Jānis Dripe, atbalstītāju pārstāvji. Skatīt vairāk »

 

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana konkursam „Gada būvinženieris Latvijā 2012” - startē rekordliels konkursantu skaits!

Pieteikumu pieņemšana konkursam „Gada Būvinženieris Latvijā 2012” noslēdzās 2013.gada 15.februārī. Profesionālo izdevumu „Latvijas Architektūra” un „Latvijas Būvniecība” organizētais konkurss noris jau piekto gadu pēc kārtas, katru gadu pulcējot arvien lielāku dalībnieku skaitu. Šogad pieteikumu skaits ir rekordliels- saņemts 41 pieteikums, bet rezultātus uzzināsim vērienīgā ceremonijā 2013.gada 22.martā. Skatīt vairāk »

 

Konkursam "Gada būvinženieris Latvijā" 5 gadi!

Konkurss "Gada būvinženieris Latvijā", kas jau piekto gadu pēc kārtas godinās labākos valsts būvniecības profesionāļus, tiek izsludināts par atvērtu un aicina pieteikt dalībniekus kādā no četrām nominācijām. Kā jau jubilejas reizē, nekas vairs nevar būt kā iepriekš, bet tikai vēl labāk. Piecu gadu pieredze vērtējama kā pilngadība, tāpēc konkursa norise paredzama ar plašāku skanējumu. Skatīt vairāk »

 

Konkursa "Gada būvinženieris Latvijā 2011" uzvarētāji

Ceturto gadu pēc kārtas tika apbalvoti konkursa „Gada Būvinženieris Latvijā” uzvarētāji - atbildīgākos jomas profesionāļus godināja svinīgā ceremonijā 22. martā. Konkursu, kā ikkatru gadu, organizēja žurnāls „Latvijas Būvniecība” sadarbojoties ar Latvijas Būvinženieru savienību, valsts institūciju pārstāvjiem, augstskolu mācībspēkiem un uzņēmumiem „Sakret”, „Caparol”, „Ramirent” un „Knauf Insulation”. Konkursa mērķis ir veicināt būvniecības nozares profesiju prestižu un publiskot labas prakses standartus. Skatīt vairāk »

 

Ceturto gadu vērtēs labākos konkursā "Gada būvinženieris Latvijā"

Atvērta pieteikumu pieņemšana žurnāla „Latvijas Būvniecība” organizētajam ikgadējam konkursam „Gada būvinženieris Latvijā”, kas tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību (LBS) un uzņēmumiem Sakret, Caparol, Ramirent un Knauf Insulation. Konkursa mērķis ir veicināt būvniecības nozares daudzveidīgo profesiju prestižu un publiskot labas prakses standartus. Skatīt vairāk »

 

Žurnāla „Latvijas Būvniecība” organizētā lekcija RTU Būvniecības fakultātes studentiem

Žurnāls „Latvijas Būvniecība” kopīgi ar RTU Būvniecības fakultātes mācībspēkiem 2011. gada 22. novembrī Būvniecības fakultātes pirmā kursa studentiem piedāvāja noklausīties konkursa „Gada būvinženieris Latvijā 2010” laureātu sagatavotas lekcijas un ielūkoties būvniecības praktiķu ikdienā. Gandrīz 100 studentu lielās auditorijas priekšā uzstājās Guntars Maļina no SIA „Aqua – Brambis” , Ainārs Leitēns no SIA „RBSSKALS Būvvadība”, Arnis Rītiņš no SIA „Re&Re”. G.Maļina iepazīstināja ar dokumentu aprites procesu, sākot no projekta izstrādes idejas un projekta iesniegšanas konkursam līdz objekta nodošanai ekspluatācijā, A.Rītiņš – ar būvniecības procesa niansēm soli pa solim, A.Leitēns – ar projektu komandas vadības pamatprincipiem un darba organizāciju.

 

Žurnāla „Latvijas Būvniecība” organizētā lekcija Rīgas Celtniecības koledžas audzēkņiem

Žurnāls „Latvijas Būvniecība” sadarbībā ar Rīgas Celtniecības koledžas mācībspēkiem 2011. gada 24. novembrī būvniecības un arhitektu tehniķu mācību programmas 3. kursa studentiem piedāvāja noklausītie ikgadējā konkursa „Gada būvinženieris” laureātu sagatavotas lekcijas un ielūkoties būvlaukumu organizēšanas ikdienā. Gandrīz 50 studentu lielās auditorijas priekšā uzstājās Raitis Kravalis , SIA „Merks” būvlaukuma vadītājs un Juris Grodņa, SIA „Re&Re” projektu vadītājs. R.Kravalis studentus iepazīstināja ar viesnīcas „Tallink Hotel” būvniecības gaitu, problēmām, neparedzētām situācijām un prasmi operatīvi rast risinājumus, J.Grodņa lekcijas tēma bija veltīta Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra rekonstrukcijas gaitai. Par praktiķu lekciju nepieciešamību jaunajiem būvniekiem liecināja studentu atteikšanās doties pusdienu starpbrīdī, izmantojot laiku jautājumu uzdošanai Raitim Kravalim un Jurim Grodņam.

 

"Latvijas būvniecība" godalgo 2010. gada labākos būvniecībā

Šā gada 17. martā svinīgā pasākumā tika godināti žurnāla “Latvijas būvniecība” organizētā konkursa „Gada būvinženieris Latvijā 2010” laureāti. Konkurss notika jau trešo gadu pēc kārtas, un šoreiz tas tika rīkots sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un kompānijām “Caparol”, “Sakret” un “Ramirent”.